کیمیا پردازان ، تامین کننده مواد شیمیایی (آزمایشگاهی، آزمایشگاهی تخصصی، صنعتی)، تجهیزات آزمایشگاهی و شیشه آلات ، نانو مواد و پودر فلزات

۰۲۱-٣٣٩٥٤٠٧٨
۰۲۱-٣٣٥٣١٤٣٣
۰۹۱۲٨٩٠٨٩٤٥
۰۹۱۲۷۷۷۱۴۷۲

تجهیزات آزمایشگاهی

8 / 10
از 4 کاربر

از دیگر محصولات اصلی در کیمیاپردازان، تجهیزات آزمایشگاهی می باشند. به لوازم و وسایل مورد نیاز برای انجام آزمایش، تجهیزات آزمایشگاهی میگویند. انواع تجهیزات آزمایشگاهی وجود دارند که همگی آنها در روند انجام یک آزمایش به کار گرفته میشوند.تجهیزات آزمایشگاهی برای استفاده درمراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، شرکت های خصوصی، دندانپزشکی ها، ارگان های دولتی و بسیاری از سازمان ها مناسب و ضروری میباشد. بیشترین وسایلی که کاربرد زیادی در یک آزمایشگاه دارند، شیشه آلات آزمایشگاهی میباشند. شیشه آلات آزمایشگاهی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای انجام یک کار مناسب میباشد. این نوع تجهیزات آزمایشگاهی همگی از نوعی شیشه مخصوص ساخته میشوند که در برابر حرارت، ضربه و مواد اسیدی بسیار مقاوم هستند.

در ادامه قصد داریم به اختصار تنها تعدادی از این تجهیزات آزمایشگاهی را نام برده و کاربرد آنرا توضیح دهیم:

  • اولین و پرکابردترین نوع شیشه آلات آزمایشگاهی لوله آزمایش میباشد. از لوله آزمایش برای حرارت دادن و همچنین نگهداری انواع مایعات استفاده زیادی میشود.
  • نوع دیگری از شیشه آلات آزمایشگاهی باید به ارلن مایر اشاره نمود. ارلن مایر از تجهیزات آزمایشگاهی میباشد که قسمت تحتانی آن نسبت به قسمت فوقانی پهن تر میباشد. از ارلن مایر برای حرارت دادن و همچنین نگهداری مایعات استفاده میشود.
  • بالن ته گرد و ته صاف نیز از تجهیزات آزمایشگاهی هستند که برای نگهداری و حرارات دادن مایعات مورد استفاده قرار میگیرند.
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :